İnsanların yaşamı
için kaygı duyuyoruz

KULLANICI DOSTU, YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLER

SENS Hakkında

sens standartlar ve belgeler

SENS her zaman müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmetler sunma amacındadır. Müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan ve bu konudaki her türlü adımı atma hususunda uzun vadeli iş birliği ile kazan-kazandır politikasını kendisine ilke edinmiştir.
Bu hedeflere SENS, ürünlerin gelişmesini ve her geçen gün artan kalitesini korurken, rekabetçi fiyatlar sunarak, gerektiğinde müşteri geri bildirimlerini temel alan çözümler üretir.

Kurucular genellikle “Yangınla mücadele yürütmek bir vicdan meselesidir” derler. SENS, şirketin misyonu insanların can ve mallarını yangın ve yangın tehditlerinden korumaktır. Bu vizyon nesilden nesile geçerek devam edecektir.

sens logo
BELGELERİMİZE GÖZ ATIN

Dünyaya hizmet

“İnsanların hayatıyla ilgileniyoruz.”

SENS, EN-54 standartlarıyla uyumlu 2008 tarihinden itibaren kontrol panelleri, dedektörler, yangın alarm bileşenlerini yüksek kalitede tasarlar ve üretir. Üretim tesislerimizde ürettiğimiz ürünlerle tüm dünyada genişlemeye devam ediyoruz. Müşterilerimizle sürekli diyalogda kalarak ihtiyaçları hızlı bir şekilde tespit eder, ürün çeşitliliğimizi sürekli artırıyoruz.

SENS, ISO 9001 yönetim standardı CE ve EN-54 sertifikalarına sahiptir. Her zaman İNSAN HAYATI odaklı müşteri memnuniyetini merkeze alarak hizmet sunma amacındadır.

Teklif isteyin!

Bize ulaşın