15 yıldır sizi korumak için varız

Avrupa Yangın Algılama Teknolojileri A.Ş.

SENS markası ile uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren şirketimiz, EU normlarına uygun üretim belgeleri ve ISO 9001 yönetim standardı ile Türkiye ve Dünya ülkelerinde Yangın Algılama Sistemleri ve Ekipmanları tedarik etmektedir.

Profesyonel ekibimiz ve yaygın servis ağımızla gerek bireysel konutların, gerekse en büyük ticari işletmelerin yangından korunabilmesi için gerekli çözümleri ülkemizin ve dünyanın birçok noktasına ulaştırmaktayız.

MİSYONUMUZ

Geleceğe yönelik teknoloji

Topluma, çevreye, etik değerlere saygılı; çalışanlarına , birlikte çalıştığı şirketlere ve paydaşlarına değer katan; araştıran, öğrenen ve kendini sürekli yenileme kültürü’ne sahip; günümüz pazar gerçeklerini doğrultusunda isabetli kararlar alabilen “İleri teknoloji” şirketi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Global hedefler

İleri teknoloji ürünlerini etkili ve verimli bir şekilde global ölçekte üretmek. Günümüz teknolojilerini kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan, Uluslararası standartlara uygun, kolay satın alınabilir kaliteli ve güvenilir ürünler geliştirmek.

DEĞERLERİMİZ

Sürekli gelişim

Müşteri Odaklılık, Müşteri Memnuniyeti, Güvenilirlik, Yüksek Performans, Kalitede Süreklilik, Sürekli Gelişim, Sonuç Odaklılık ve Ekip Çalışması

Kalite Politikamız

  • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi
  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu anlayışı içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleriyle birlikte yöneterek, Elektronik Yangın Algılama Sistemleri sektöründe kalite açısından öncülük ederek örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Haydi tanışalım!

Bize ulaşın